АВТОМОБИЛИ ПРЖО
Изборот е твој.
Вози го твојот совршен автомобил!
АВТОСАЛОН ПРЖО
Почуствувајте го чуството на совршено возење.

Посетете го нашиот салон и направете го правилниот избор за идеален автомобил!

АВТОСЕРВИС
Возбудливото денско и ноќно картинг возење
АВТОСЕРВИС
Најмодерна опрема за одржување и сервисирање на возила
АПАРТМАНИ ПРЖО
Уживај во пријатниот престој во ново уредените апартмани ПРЖО!
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Przo/Пржо

АВТОСАЛОН

Auto Service Przo

АВТОсервис

Апартмини Пржо

АПАРТМАНИ

14302866_1161662723877075_608605243_n

МОтел

АВТО САЛОН ПРЖО

Авто Комплекс Пржо е реномирана компанија основана во 1982 година.
Професионалноста, исклучителниот квалитет, знаењето и стручното искуство се синоним за нашето работење.
Нашата брзина и квалитет нè прават лидери во индустријата во којашто работиме за што доказ се бројните награди и признанија.

АВТОМОБИЛИ

ПРЖО

МОТЕЛ ПРЖО

СОБИ ПРЖО

Мотелот располага со опремени еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби.
Располагаме со сопствен паркинг простор и 24 часовна рецепција.
За групи и подолг престој нудиме попусти по договор.
Контакт телефон: 047/224 555, Рецепција: 071/375 05.

Апартмани ПРЖО

Нашите модерно уредени апартмани Ви овозможуваат да имате одличен престој во релаксирачка атмосвера по ниски цени.
Располагаме со сопствен паркинг простор и 24 часовна рецепција.
Кафе, пијалаци, доручек, ручек и вечера се служат во ресторанот во склоп на компексот кој работи од рано наутро до доцна навечер.
Повелете, посетете нè!

Адреса:

Шералти бр.4 7000, Битола

Email:

przobitola@yahoo.com

Phone:

047 224 555
070/207336

Контакт

  • Шералти бр.4 7000, Битола
  • +389 047 224 555 Fax: 047 224 555 mob:070 207 336 - 071 375 050
  • przobitola@yahoo.com

Галерија