Апартмани

Нашите модерно уредени апартмани

Ви овозможуваат да имате одличен престој во релаксирачка атмосвера по ниски цени. Апартманите располагаат со една или со две приватни спални соби.

Сите апартмани имаат дневна соба, клима уред, кабелска LSD телевизија, мини бар, безжичен интернет, купатило со фен и сопствен балкун. Кафе, пијалаци, доручек, ручек и вечера се служат во ресторанот во склоп на комплексот кој работи од рано на утро до доцна на вечер. Повелете, посетете не!

За 2 лица
цена 25 евра/1540 ден
За 5 лица со 2 спални соби
цена 40 евра/2500 ден
За 4 лица со 2 спални соби
цена 35 евра/2140 ден

Апартмани-Галерија

Контакт

  • Ул.Шералти бр.4 7000, Битола
  • +389 047 224 555 Fax: 047 224 555 mob:070 207 336
  • przobitola@yahoo.com

Галерија